Jak rychle strávit jídlo – Aneb jak urychlit jeho trávení

Trávení rozkládá jídlo na menší části, takže vaše tělo plně využívá energie a živiny, které jídlo obsahuje. Různé potraviny se rozpadají různými způsoby, některé rychleji než jiné. Přestože míra trávení závisí převážně... Read more »

Jak rychle srazit horečku – Jak se jí co nejrychleji zbavit

Horečka je přirozená reakce vašeho těla na boj proti virům a bakteriím tím, že oslabuje bakterie a omezuje jejich schopnost reprodukce. Pomáhá také vypalovat toxiny a stimuluje imunitní systém. Vzhledem k tomu,... Read more »

Jak rychle snížit vysoký krevní tlak – Zde je pár rad

Váš krevní tlak kolísá přirozeně po celý den. Všechno, co jíte, děláte a myslíte, může potenciálně ovlivnit tato čísla. Pokud je diagnostikován vysoký krevní tlak, je potřeba změnit životní styl, zavést stravu... Read more »

Jak rychle jíst – Jak rychle bysme měli konzumovat jídlo?

Jak rychle jíst aneb proč je rychlá konzumace jídla špatná pro vaše zdraví. I když někteří lidé jedí rychle, nemusí to nutně znamenat, že mají nadváhu. Může to ale být začátkem dalších... Read more »

Jak rychle jezdí metro – V Praze, v New Yorku a dalších městech

Metro patří mezi nejrychlejší dopravní prostředky napříč velkými městy. Na rozdíl od cestováním autem, tramvají, trolejbusem, autobusem a jinými dopravními prostředky, se nemusíte bát, že strávíte hodiny v kolonách. Metro vás dostane... Read more »

Jak rychle získat fyzickou kondici – Pár tipů, jak zlepšit fyzičku

Fyzická kondice – přitažlivá skladba těla a závazek ke zdravému životnímu stylu. Je obtížné provádět významné změny v tělesném složení v krátkém čase. Nicméně, během několika týdnů cvičení a zahrnutím té správné... Read more »

Jak rychle funguje těhotenský test – Za jak dlouho vyjde výsledek

Těhotenský test plní základní funkci – měl by vám pomoci určit, zda jste těhotná. Těhotenské testy jsou navrženy tak, aby zjistily, zda vaše moč nebo krev obsahuje hormon nazývaný chorionický gonadotropin (hCG).... Read more »

Jak rychle funguje projímadlo – Rady jak projímadlo užívat

Projímadlo je vhodné brát tehdy, když si myslíte, že trpíte zácpou. Zácpa se projevuje pocitem plnosti, tvrdou stolicí, pocitem neúplného vyprázdnění a pocit těžkosti. Laxativa obsahují chemikálie, které pomáhají zvýšit pohyblivost stolice,... Read more »

Jak rychle funguje antikoncepce – Za jak dlouho začne působit

U mnoha žen je antikoncepční pilulka ideálním prostředkem prevence těhotenství. Vše, co potřebujete, je vzpomenout si na to, abyste se vzali malou tabletu ve stejnou dobu každý den, a máte 99 %... Read more »

Jak rychle dýchá kočka – Co dělat, když kočka dýchá příliš rychle

Obvyklá rychlost dýchání u koček je 20-30 dechů za minutu, což je přibližně dvojnásobně rychlejší dýchání, než je běžné u člověka. Avšak u koček existuje několik typů poruch dýchání. Jednou z nich... Read more »