Jak rychle onemocnět – Jak dostat kašel nebo horečku

Už jste někdy přemýšleli o tom, že budete předstírat nemoc, abyste získali den nebo dva volna? Pokud nejste dobrými herci, může to být problém. Zde vám proto ukážeme, jak představit falešnou nemoc přesvědčivým způsobem, musíte jen pracovat na tom, způsobit určité příznaky. Mezi nejčastější příznaky nemoci patří horečka, kašel, kýchání, pocení, ztráta chuti k jídlu, chrapot, bolest hlavy a tak dále.

Jak dostat horečku?

1. Opakovaně pijte ledovou studenou vodu.

2. Nic nejezte.

3. Překonávejte se ve cvičebních úkonech. Dělejte více cviků, než jste zvyklí.

4. Vykoupejte se ve studené vodě, ale nesušte se. Vystavte se proudícímu vzduchu. Toto opakujte asi 2-3 krát.

5. Spěte co nejméně. Pokud možno na terase ve vlhkém oblečení.

Jak dostat kašel?

Pokud chcete předvést falešný kašel před svým šéfem, manželem nebo rodiči, musíte se připravovat předem. Jste-li kuřák, zdvojnásobte počet vykouřených cigaret (nutno upozornit, že si můžete nenávratně zničit zdraví). Pijte co nejvíce studených nápojů, a to zejména po cvičení. Samozřejmě, pokud jste skvělý herec, můžete snadno zvládnout tento kašel a vyhnout se tomuto zdravotnímu postižení, abyste dosáhli svého cíle. To je nejlepší možnost.

Jak předstírat bolest hlavy?

Jedná se asi o nejjednodušší příznak, který můžete předstírat. Neexistuje totiž způsob, jak ověřit, zda je to pravda. Vzhledem k tomu, že je bolest hlavy snadné předstírat, neumíte si ji skutečně přivodit.

Jak ztratit chuť k jídlu?

Ztráta chuti k jídlu je jeden z hlavních symptomů, který musí být doprovázen všemi ostatními příznaky. Jednoduše odmítněte vše, co vám nabídnou. Pokud nemůžete odolat hladu, pak si dejte něco potají, aby vás nikdo neviděl.

Jak zajistit chrapot?

Pro chraplavý hlas je nejlepší, když v noci předtím půjdete na párty, kde budete hlasitě zpívat celou noc, takže druhý den budete mít naprosto chraplavý hlas.

Tyto tipy vám pomohou vyhnout se dni v práci nebo ve škole, ale měli byste vědět, že jestli s nimi zajdete příliš daleko, můžete být nemocní o několik dní víc, a to určitě není dobré.

Může se Vám hodit:

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na