Jak rychle sehnat peníze – Pár tipů, jak přijít k penězům

Na této stránce najdete různé způsoby, jak je možné rychle vydělat peníze ve vašem volném čase. Na úvod přidáváme varování: vyvarujte se tzv. „rychlých půjček“, které jsou také označeny jako půjčky „bez zbytečného papírování“. Rozhodně nejsou pro vás výhodné, a když už si půjčíte, musíte vědět dopředu, jak půjčku splatíte. Jaké jsou tedy další způsoby, jak rychle sehnat peníze?

1. Sázky bez rizika

Vsadit si a vyhrát. To je asi nejjednodušší způsob, jak si přijít k penězům. Pokud patříte mezi sportovní fanoušky, můžete si vsadit na svůj tým. Některé sázkové kanceláře nabízí peníze pro první sázení zdarma. To ale znamená, že si musíte dobít jejich účet za určitou částku a k ní dostanete určitou částku od sázkové kanceláře. Avšak tento způsob je spíše o štěstí.

2. Online průzkumy

Stále častějším způsobem, jak si vydělat peníze, je vyplnění on-line průzkumů. Výzkumné společnosti vždy vyhledávají nové členy, kteří odpovídají na průzkumy a testují nové produkty. Tento přivýdělek ale není až tak rychlý, například vydělat si 250 Kč může trvat klidně i dva měsíce.

3. Prodej věcí

Pokud máte nějaké cennosti, můžete je zastavit v zastavárně nebo je prodat na internetu. To, zda si seženete peníze rychle, je jen na tom, jakou věc nabízíte.

4. Najděte si další práci

Přes různé agentury si můžete najít další zaměstnání – například jenom nárazové, jako je inventura v nějakém obchodě, nebo pomoc při vyklízení sklepa. Na takovou práci se můžete hlásit, když budete mít volný čas.

5. Sběr láhví

Pokud vám pomůže jakákoli menší částka, můžete se zaměřit na sběr láhví. Ideální je místo v okolí diskoték nebo letních koncertů pod širým nebem či různé festivaly. Tam si lidé s vracením lahví nedělají těžkou hlavu.

6. Mystery shopping

Pod tímto názvem se skrývá činnost, kterou můžete dělat v obchodech s potravinami. Pokud objevíte prošlé potraviny, můžete na to upozornit obsluhu a ta by vám pak měla vyplatit odškodné (většinou je to 50 Kč).

1.5 2 votes
Article Rating
Může se hodit

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments