Jak rychle vyvolat fotografie?

Máte ve svém mobilním telefonu řadu fotografií, kterým byste chtěli za krátkou dobu dát hmotnou podobu? V tom případě není nic jednoduššího než si fotografie vytisknout přímo z mobilního telefonu či z paměťové karty. V okamžiku tak ze svých fotografií vytvoříte například originální přáníčko k narozeninám, koláž, záložku do knížky či pozvánku na oslavu. Na mobilním kiosku, který se nachází v mnohých obchodních centrech či prodejnách s drogistickým zbožím, si tak sestavíte kupříkladu i oslnivý kreativní dárek a to třeba na poslední chvíli.

Jaké formáty fotografií si na počkání vyvoláte?

Nově si na mobilním kiosku můžete vyvolat fotografie v rozměrech 10×10 a 20×25 cm. S bílým rámečkem na kiosku pořídíte fotografie o rozměrech 13×18 cm. Dále je možné si vytisknout klasický formát fotografie 10×15 cm. V nabídce je rovněž i formát 15×15 cm, 15×20 cm, 20×20 cm, 20×30 cm.

Výhody rychlého tisku fotografií

Fotografie získáte za několik minut

Po připojení vašeho mobilního telefonu, který je napěchován fotografiemi či poté, co do mobilního kiosku vložíte paměťovou kartu přímo z vašeho fotoaparátu, získáte možnost pořídit si kvalitní fotografie během několika málo minut. Stačí se připojit a za chvíli držíte fotografie ve svých rukách. Veškeré fotografie si můžete v kiosku upravit podle svého přání a takříkajíc k obrazu svému.

Více jak 145 kiosků po celé ČR

Těchto mobilních kiosků se nachází v různých obchodních centrech hned několik. Rychlé vyvolání fotografií tak nikdy nebylo jednodušší. Ve všech kioscích si navíc můžete své fotografie upravovat a to před samotným tiskem hned několikrát.

Pomoc při vyvolávání fotografií

Tisk fotek na počkání je sice snadno obsluhovatelný, ale i přesto na pobočkách s mobilními kiosky naleznete odbornou pomoc, která vám vždy ráda podá pomocnou ruku a poradí, jak co možná nejlépe své fotografie rychle a kvalitně vytisknout. Mohou vám rovněž i předvést, co vše si můžete v mobilním kiosku objednat a následně odnést domů.

Možnost poslat fotografie na z mobilu na kiosek

Pokud například nebudete mít přístup ke kiosku, můžete si fotografie poslat přímo z mobilního telefonu na daný kiosek a bez čekání vám budou vámi zaslané fotografie vytisknuty.

Jaké fotografie lze rychle vytisknout?

Blahopřání

Nestíháte vytvořit kvalitní a přitom oslnivé blahopřání k narozeninám, svátku či k blížícímu se výročí? V tom případě vyberte svou nejlepší fotografii z mobilu a běžte na kiosek, kde k fotografii připíšete svůj vzkaz a přání je na světě.

Průkazová fota na počkání

Potřebujete fotografii na občanský průkaz, do školního indexu či na řidičský průkaz anebo dokonce na svůj životopis? Není problém. V případě fotografií na občanský průkaz vám ušetří kiosek čas a peníze a fotografii odešle přímo na daný úřad.

Foto kalendáře

Pokud sháníte dárek na poslední chvíli, mobilní kiosek vás zachrání. Z fotek z vaší paměťové karty či mobilního telefonu si můžete vytvořit originální dárek v podobě toto kalendáře. Můžete si vybrat vlastní design kalendáře a za pár minut si ho odnést domů a obdarovat s ním své známé.

Kreativní fotografie, vícedílná fota či čtvercové fotografie

Kromě roztomilých foto kalendářů z vašich fotografií si na kiosku můžete rychle vytvořit například i kreativní fotografie, které můžete opatřit vlastním motivem i textem. Tyto fotografie vždy potěší. Vytvořit si kromě jiného můžete i vícedílná fota, která jsou rozdělena na 9 částí a vytváří dokonalý fotografický pás. Dále si můžete vytvořit čtvercové formáty fotografií a to až ve formátu 20×20 cm.

0 0 vote
Article Rating
Může se hodit

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments